Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Limitowana edycja Playstation 4 – Darth Vader i Star Wars

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

W tym tygodniu pojawi się wiele ciekawych informacji, newsów i nowości, jednak bardzo się zdziwię jeśli przypadkiem którakolwiek z nich przyćmi informację o nowej limitowanej edycji Playstation 4 z Darthem Vaderem na „okładce”.

Na trwającym Disney D23 Expo dowiedzieliśmy się, że Sony wypuści zarówno limitowaną wersję konsoli Playstation 4, jak i kontrolera DualShock 4, obok Star Wars BattlefrontDisney Infinite 3.0. Będą to dwie osobne limitowane edycje, różniące się zawartością pudełek.

Będą to dwie osobne limitowane edycje, różniące się zawartością pudełek.

Pierwsza będzie zawierała Star Wars Battlefront, konsolę z podobizną Dartha Vadera z 500 GB dyskiem1 oraz DualShock 4 w analogicznym tonie. Powierzchnia konsoli oraz touchpad na DualShocku będą miały powtarzające się logo Star Wars, a w pudełku będzie voucher na pobranie czterech klasyków z serii Star Wars – Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Star Wars: Jedi Starfighter i Star Wars Bounty Hunter.

Do sprzedaży mają trafić 17/11/2015.

Druga edycja będzie zawierała wspomnianego PS4 z DualShockiem w takiej samej specyfikacji oraz Disney Infinity 3.0: Star Wars Edition Exclusive Hardware Bundle Kit. Pod tą długą nazwą znajdziemy software Disney Infinity 3.0 Edition, Disney Infinity Base, Rise Against the Empire Play Set Pack (z figurkami Luke’a Skywalkera i Leia Organa) i figurkę Boby Fett. Będzie też voucher na gry z pierwszej paczki. Z informacji na blogu Playstation wynika, że ta edycja będzie sprzedawana wyłącznie przez Wal-Mart w USA.

Pre-ordery na powyższe zestawy mają się zacząć „wkrótce”, a do sprzedaży mają trafić 17/11/2015.

#ChcęTo, a Wy?

Galeria

Źródło: Playstation

  1. CUH-1200.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.