Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Reeder 3 public beta 1 dla Mac

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Po bardzo długich oczekiwaniach od debiutu Reedera 2 w maju 2014 roku, w końcu pojawiła się publiczna beta dla Reedera 3 dla Mac. Na wstępie już podpowiem, że wymaga OS X 10.10, a dla osób, które wejdą głębiej mam jeszcze jedną dobrą wiadomość.

Zapewne najważniejszym newsem dla obecnie korzystających z Reedera 2 jest informacja, że Reeder 3 będzie darmowym upgradem. Mam mieszane uczucia na ten temat szczerze mówiąc i podziwiam Silvio, że chce mu się za darmo wkładać w to tyle pracy – chętnie zapłaciłbym za update, chociażby po to, aby więcej nad nim pracował – to obecnie jego hobby.

Reeder-3-beta-1-typogrpahy-prefs

Bardzo cieszy mnie fakt, że w preferencjach domyślnie jest ustawiony font systemowy – na El Capitan domyślnie pojawia się w takiej sytuacji San Francisco. Świetna decyzja!

Reeder-3-beta-1-app

Program ma ponadto kilka nowych motywów, które mogą ludziom przypaść do gustu, oraz delikatną przeźroczystość na lewym pasku, co widać na powyższym screenie.

Silvio raportuje, że jest kilka bugów – jak to zwykle bywa w betach – i dotyczą one przede wszystkim opcji do dzielenia się artykułami na społecznościówkach. Resztę nowości i changeloga znajdziecie na stronie Reedera.

Reeder 3 beta 1 – Mac

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.