Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Makowe ABC wyróżnione przez Przemka Pająka i Maćka Gajewskiego

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Nie wiem czy wiecie, ale wczoraj był Dzień Blogera, którego przegapiłem, bo nie miałem czasu się zająć tematem… Dwóch Panów ze SpidersWeb jednak sprawiło mi przyjemność miłymi słowami

Przemysław Pająk:

MakoweABC – mój ulubiony blog z polskiej sceny makowej, choć zamknięcie bloga Wojtka Pietrusiewicza w kategorii ‚blog o Apple’ byłoby krzywdzące. Pietrusiewicz porusza bowiem dość szeroką tematykę technologiczno-społeczną, choć z oczywistym naciskiem na Apple. W MakoweABC cenię nie tylko teksty, ale także formę – to jeden z nowocześniejszych sposobów prowadzenia bloga, choć dość hermetyczny.

Maciek Gajewski:

Makowe ABC – zazwyczaj na fanbojów mam reakcję stricte alergiczną. Wojtkowi, autorowi tego bloga, warto jednak dać szansę. Szybko się bowiem okazuje, że jego pasja do „kultury Apple” nie wynika z zaślepienia, a prawdziwego entuzjazmu. Wojtek nie boi się krytykować poczynań firmy Cooka i mało kto posiada tak dużą wiedzę na temat tego, co się dzieje w Apple, co on. Makowe ABC jest dopieszczone w każdym calu, zarówno jeżeli chodzi o merytorykę, jak i warstwę wizualno-techniczną. Jedno z moich ulubionych miejsc w polskim Internecie, mimo iż sprzętu Apple nie używam, a w wielu kluczowych sprawach z Wojtkiem się nie zgadzamy.

Maćka bardzo lubię, bo pisze rzeczowo i bardzo rzadko szuka sensacji. Przemka często czytam, gdy porusza tematy, które mnie interesują. Wszyscy zupełnie inaczej patrzymy na świat technologii, więc rzadko kiedy mamy podobne przemyślenia, ale nawet to się zdarza od święta.

Dzięki Panowie, powodzenia i keep up the good work!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.