Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Krytyczny update dla Tweetbota dla iOS

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Dnia 29 maja 2014 roku pańskiego przestanie działać Tweetbot dla iOS. Ale zanim zaczniecie panikować, rwać sobie włosy z głowy (lub innych części ciała jeśli preferujecie fryzurę „na gładko”) to śpieszę uspokoić – wystarczy przeprowadzić uaktualnienie do najnowszej wersji.

Kilka tygodni temu Panowie z Tapbots – Paul Haddad, Mark Jardine i Todd Thomas – zostali poproszeni przez Twittera o dokonanie małej zmiany w sposobie w jakim Tweetbot komunikuje się z API Twittera. W rzeczywistości prawdopodobnie to wyglądało tak: „Musicie zmienić to i to, inaczej odetniemy Was od naszego API.” Ta zmiana jednak powoduje, że wszystkie wersje Tweetbota starsze niż 2.8.8 i 3.3.2 przestaną działać. Możliwe, że będzie też konieczne ponowne zalogowanie się na nasze konto – na potwierdzenie tego ostatniego musimy jednak poczekać do 29/05/2014. Finalne zmiany powinny zostać wprowadzone o godzinie 10 PST, czyli 19:00 CET (naszego).

Update do wersji 2.8.8 i 3.3.2 już od dwóch dni jest w App Store i jeśli macie włączone automatyczne update’y to prawdopodobnie już go macie.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.