Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

LG G Pad 8.3 – stockowy Android vs. spieprzony przez LG →

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

David Pierce:

Unfortunately, LG’s skinned version of the G Pad 8.3 is mostly just customized. At every turn, LG’s taken Android and made it uglier and more cluttered. Mismatched, ugly icons, garish wallpapers, and that awful notification pulldown shade that crams dozens of settings, shortcuts, and sliders into one cluttered spot.

Nie rozumiem dlaczego za projektowanie własnych wersji Androida biorą się osoby, które nie mają absolutnie żadnego pojęcia o designie. Samsung jest chyba najgorszy z wszystkich. Jedyne warte zainteresowania urządzenia z system Google’a są Google Play Edition oraz stockowe i ewentualnie Motoroli.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Zbyszek Czapnik

  Jest do wyboru jeszcze większe szambo w postaci iOS! Używam smartfona LG z ichnią nakładką i bardzo sobie to chwalę. W zasadzie w każdej chwili można wyłączyć dodatki producenta, tylko po co? Dodają kilka użytecznych funkcji niedostępnych w gołym androidzie.

 • gg

  Akurat Samsung, jako jedyny robi z androida coś, co nadaje się do użytku. Oczywiście, wiele bym zmienił, ale TW jest najlepszy.

 • gg

  Masz rację. Wszystko można zmienić. To jest właśnie siła androida, o której oni zapominają.

 • Wilson

  Każdy, powtarzam: KAŻDY Android, jakiego widziałem, jest pod względem designu lepszy, niż iOS 7, na którego po prostu nie jestem w stanie spokojnie patrzyć. Z rozrzewnieniem wspominam iOS 6 w moim byłym iPhone 4s.

 • Akurat wolę Androida z HTC Sense od „waniliowego”, i to zdecydowanie wolę…