Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Wunderlist 2 [bezpośredni link] →

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Już jest! Dostępny dla OS X, Windows, iPhone, Android i WWW. Niestety jeszcze nie wszystko działa – nie mogę się zalogować na swoje konto, ani zresetować hasło, więc nici z synchronizacji. Wystarczy jednak kliknąć w „Try Wunderlist” na dole okna logowania i mamy dostęp do naszych danych zapisanych na komputerze z pierwszego Wunderlist.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • koralfx

  O kłopotach z logowaniem pomijam. Na maku działa kiepsko. Jak na razie zauważam jakieś okropne lagi w interfejsie (reakcja na kliknięcie, co jest dziwne bo ponoć wszystko natywne teraz), poza tym brak przenoszenia maili i plików do notatki (oczywiście jako linki), brak listy „jutro”, nadal beznadziejne tapety, no dobra jedna jest: blado-niebieska (zwykły kolor, nawet nie tekstura, przynajmniej szybciej rozciąga się okno aplikacji).
  Na plus: zrobili „podzadania”, ale notatka jest zbiorcza i kompletnie niefunkcjonalna. Całość wygląda schludnie, pod warunkiem ze się te deski wywali i wrzuci tę jedną sensowną „teksturę”.
  Reasumując – spodziewałem się fajnego, dopracowanego i funkcjonalnego produktu a jest nędza. To było dobre onegdaj – za czasów pierwszej wersji. Hmm… chyba nawet lepszej niż ta. Cudowne Dzieci są chyba w sobie za bardzo zapatrzone i nie widzą podstawowych braków swojego produktu.

  A tak liczyłem, że będę mógł poużywać nowego Wunderlist, tak na przeczekanie czasu aż będę mógł wrócić do pracy na maku.

 • bszlachcic

  Kiedyś Wunderlist, ale przyszła przesiadka na Any.DO i nie sądzę, abym coś zmieniło ten stan rzeczy.

 • Oskar Berezowski

  zgadzam się, ja nie mogę się połączyć, wyskakują mi powiadomienia o błędzie serwera. gdy po wielu próbach w końcu dobrnąłem do weryfikacji hasła zobaczyłem komunikat, że jest niepoprawne (choć jest OK). Generalnie jak dla mnie poważna wtopa, bo nie mogę korzystać z aplikacji i choć ją bardzo lubiłem, zaczyna się zastanawiać nad szybką przesiadką