Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Scott Kelby o iPadzie mini →

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Scott Kelby:

Q. Is it as light and thin as you thought it would be?
A. Actually, it’s thinner and lighter than I was expecting. If actually feels lighter than my iPhone 5. Once you use it, and then pick up your old iPad, the old one feels like a brick (which it never did to me before, but it sure does now).

Q. What about the lack of Retina display?
A. I thought this would bother me, but you really have to be looking for a difference to notice it at this smaller size. Everybody I’ve shown it to was surprised at how good the screen looked after reading about the lack of Retina display. I guess if you put them side-by-side you’d notice.

Q. How about speed? 
A. Seems really zippy. I’m sure in a bench test it would rate it quite a bit slower, but it doesn’t feel like it.

Mam prawie identyczne przemyślenia – iPad 3 teraz wydaje się tak ciężki i nieporęczny, że prawie cały czas leży nieużywany. A ekran? Okazuje się, że poręczność jest często dla mnie ważniejsza. Chociaż fakt, że mam za każdym razem szczękę na podłodzę jak w końcu skuszę się na dużego … Warto natomiast zerknąć na dwa ostatnie pytania i odpowiedzi na stronie Scotta – czysta prawda.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Bardzo dobry punkt. Ponieważ przerzuciłem się w ciągu dnia na iPada mini, to za każdym razem kiedy wieczorem biorę do ręki iPada retina to ekran mnie zachwyca jak gdybym go oglądał po raz pierwszy. Przedtem tego nie miałem, po prostu byłem przyzwyczajony.

  • Marcin Dmochowski

    Apple – jedyna firma która potrafi zmienić aluminium w ołów jednym keynotem ;)