Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

#KonkursNadgryzieni – etap weryfikacji

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Muszę Wam wszystkim powiedzieć, że niezwykle trudno było mi wybrać czterech zwycięzców. Tak – czterech. Miałem organizować drugi konkurs o podobnej tematyce, ale niektóre nadesłane prace były tak dobre, że żal mi było ich nie nagrodzić. Poniżej publikuję dziesięć zdjęć potencjalnych zwycięzców – oczekują maila od autorów z danymi, które również publikuję poniżej. Po otrzymaniu wszystkich maili wytypuję czterech zwycięzców spośród poniższych. Dziękuję wszystkim pozostałym za zabawę – to, że Wasze zdjęcie nie znalazło się w poniższym gronie nie świadczy o nim źle – po prostu wybór był dla mnie i żony straszliwie trudny!

Jako, że Twitter jest do dupy i nie pozwala mi przejrzeć pełnej historii hashtagu #konkursNadgryzieni, to zmuszony jestem najpierw zweryfikować zdjęcia nadesłane przez Was. Oto czego oczekuję od autorów poniższy zdjęć:

 1. Przysłania na adres redakcja małpa makoweabc kropka pl oryginału zdjęcia, wraz z niemodyfikowanym EXIFem.
 2. Załączenia w powyższej wiadomości linka do tweeta ze zdjęciem.
 3. Wasze dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania. Muszą to być ważne dane, które pozwolą listonoszowi odnalezienie Was.

Sponsorem nagród jest …

2x Mophie Juice Pack Plus i 2x Mophie Juice Pack Air, które są do rozlosowania pomiędzy uczestnikami, ufundował Alstor, właściciela sklepu iCorner.pl. Wpadnijcie do nich w ramach podziękowania i przejrzyjcie ofertę – może coś ciekawego znajdziecie.

Wstępni kandydaci

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • duchu

  i dupa nie ma mnie :(

 • Maciej Czechowski

  2 od góry jest wg mnie najlepsze.

 • Nie mam moich faworytów :(

 • Damian Foltynowicz

  Ja mam jedno pytanie precyzujące zasady czy nadesłane zdjęcia powinny zostać zrobione w terminie konkursu czy nie ma to znaczenia ?

 • W terminie – myślałem że to jasno ująłem. Jeśli nie to przepraszam – sprawdzę później.

 • Damian Foltynowicz

  Pierwsze i ostatnie zdjęcia nie zostały zrobione pomiędzy 18 a 26 pażdziernika moje podejrzenia są proste rzepak nie kwitnie w tym okresie a drzewa nie mają zielonych liści

 • Moim zdaniem również.
  Dobrze oddaje ciszę, spokój i nastrój. Może bym zmienił kadr, żeby ta łódka nie była centralnie na zdjęciu, tylko bardziej z lewej, ale ogólnie bardzo fajne.
  Pierwsze za to zupełnie odstaje od reszty i kłuje kiczowatością obróbki.

 • Pingback: Recenzja Mophie Juice Pack Powerstation Duo | Makowe ABC()

 • Maciej Czechowski

  Niestety nie zajęło miejsca na podium :/
  Już nikt nie docenia piękna czarno-białych zdjęć.