Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nick Bilton rozstaje się z Siri →

· Wojtek Pietrusiewicz · 8 komentarzy

Nick Bilton:

Over time, things have really soured between Siri1 and me. We barely speak anymore. And, although she doesn’t know this, I’ve started seeing someone else. Her name, although not as mysterious or sexy, is Google Voice Search2.

W moim przypadku jest odwrotnie – Siri3 ostatnio działa wyjątkowo dobrze i nie mam z nią żadnych kłopotów w odróżnieniu od Google Voice Search na Galaxy S III4, gdzie zależnie skąd go uruchomię, jest inaczej skonfigurowany, ma inne dostępne języki i działa ciut inaczej.

 1. Siri z iOS 5.x w wersji beta.
 2. Google Voice Search (GVS) z Android 4.1 Jelly Bean, który jest dostępny tylko na Galaxy Nexus i Nexus 7.
 3. W wersji beta na iOS 5.1.1 na iPhonie 4S oraz na nowym iPadzie pod iOS 6 beta 2.
 4. GVS w wersji nie beta na ICS czyli Android 4.0, który różni się od GVS pod Jelly Bean (JB), czyli Android 4.1, który działa tylko na Galaxy Nexus i Nexus 7.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • MacMario

  C.D. ….

  “Who is Tim Cook?” it responds with an answer. (He’s the chief executive of Apple.) If I ask Siri the same question, the response is: “I don’t see Tim Cook in your contacts.”

  Normalnie DRAMA …. :)

 • Maciej Kasica

  Wszystko pięknie i ładnie. Gdybyś jeszcze porównywał SIri do Gooogle Voice Search z Jelly Bean o którym to właśnie pisze Bilton. Galaxy SIII ma Androida Ice Cream Sandwich. Zapoznaj się chociaż odrobinę z tematem, a najlepiej czytaj ze zrozumieniem artykuły, które komentujesz.

 • Wyobraź sobie że o tym wiem. Porównuje do tego co mam przed oczami. Dostanę JB to porównam z nim.

 • Maciej Kasica

  No to po co piszesz w taki sposób, że niezorientowany użytkownik nie rozumie, że porównujesz Siri do czegoś innego niż autor komentowanego przez Ciebie artykułu? W końcu dobrze wiesz, że Voice Search z ICS a Voice Search z Jelly Bean to aplikacje, które różnią się diametralnie…

 • Mój komentarz dotyczy ICS na SGS3 bo właśnie go testuję i pisałem dzisiaj o nim recenzję. Stąd informacja, że Voice Search w SGS3, a nie VS pod JB.

 • Maciej Kasica

  Osoba, która nie zna się na Androidzie nie złapie, że komentujesz porównanie aplikacji A (VS z JB) do aplikacji B (Siri) poprzez napisanie, że aplikacja C (VS z ICS) jest gorsza od B. Równie dobrze mógłbyś skomentować ten artykuł porównaniem S-Voice do Siri i sens dla kogoś kto nie jest w temacie obeznany byłby ten sam. Poza tym Voice Search z JB jest bezpośrednim pojedynku lepszy od Siri (nie piszę o filmikach, tylko o bezpośrednim porównaniu).

 • Specjalnie dla Ciebie zaraz zmienię treść, żeby było to oczywiste dla każdego. :)

 • Happy? ;-)