Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Stig – Człowiek w białym kombinezonie →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Jeśli nie znasz Stiga, to omiń ten wpis szerokim łukiem. A dla osób, którym zdarza się oglądać Top Gear na BBC – oto biografia Bena Collinsa, jednego z kierowców kryjących się za białym kombinezonem. Kosztuje €6.99, jest do kupienia w iBookstore i mam nadzieję, że znajdę chwilę na jej przeczytanie. Link bezpośrednio do niej znajdziecie tradycyjnie pod tytułem tego wpisu.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • marekjot

    Bardzo go lubie kupilem i …. I dupa blada walcze o poprawny format pliku. Nie nie kupilem w ibookstore tylko w polskiej eksiegarni.

  • Michał Milowicz

    Przyznam, że ciekawi mnie ta ksiązka ale celowo jej nie kupię. Collins w imię zysku zniszczył tajemnicę wokół osoby Stiga i namieszał w świecie TopGear. Ciekawią mnie jego przeżycia w białym kombinezonie ale za to co zrobił i jak to zrobił nie dam mu zarobić.

  • Pawel M

    Też kupiłem ten plik, też był niepoprawny, też walczyłem… ale dałem spokój, ściągnąłem sobie wcześniej zakupiony już plik w formacie mobi i przerobiłem w calibre na epub, w ibooks wyświetla się już poprawnie… polecam, 3 minuty roboty i spokój…

  • Tusk zniszczył tajemnice wokół „normalnego” życia a podatku musze płacić…