Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Wunderkit — beta ruszyła

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Ruszyła beta Wunderkit, którę tworzą ludzie stojący za Wunderlist. Na „dzień dobry” użytkownicy, którzy do niej przystąpią, otryzmują profil Pro — jego ważność wygasa po 90 dniach. Nie wiadomo jeszcze ile będzie kosztowało „członkostwo”, ale profile automatycznie zmienią się na tryb darmowy i żadne informacje nie zostaną utracone — tak zapewniają twórcy.

Sam interfejs jest bardzo interesujący, chociaż pewne rzeczy wydają się być dosyć zagmatwane. Oprócz swojego profilu, możemy zakładać tzw. „workspaces”, np. „Nadgryzieni.” Do takiego projektu następnie zapraszamy członków, a sam profil może zostać upubliczniony, aby fani mogli śledzić co się dzieje. Oczywiście członkowie mogą pisać wiadomości publiczne jak i prywatne. Niestety sam proces dodawania członków jest dla mnie zupełnie niezrozumiały. Powiadomienia też nie działają tak jak powinny. Najbardziej denerwują mnie jednak znikające co chwilę ikony z przestrzeni roboczych … Te ostatnie podzielone są na trzy działy — Dashboard, Tasks i Notes. W tym pierwszym dowiadujemy się o wszystkich działaniach z innych działów, wpisach, powiadomieniach i notatkach. Zadania z kolei (Tasks) można przydzielić do poszczególnych osób, które są członkami danego projektu. No i notatki — służą do komponowania dłuższych treści, ponieważ w zadaniach można tylko wstawiać jedno-linijkowe wpisy.

Jestem na razie dosyć sceptycznie nastawiony — trochę za dużo bugów, aby to sprawnie wykorzystywać, ale próby trwają. Potrzebna jest też aplikacja na iPada i iPhone’a — ASAP.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.