Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPhonografia (cz. 11)

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Kolejny raz ociągałem się z publikowanie zdjęć. Czekałem aż się nazbiera więcej niż 5-10, a tu nagle wskoczyło znacznie więcej, które i tak musiałem przesortować. Po lewej stronie znajduje się moje najpopularniejsze zdjęcie (na Instagram) — uliczny krasnal z Wrocławia. W sumie jest ich rzekomo około 150 porozrzucanych po całym mieście. Ten konkretny koczuje na ul. Więziennej przy starym więzieniu.

Przy okazji ponownie zapewniam wszystkich, że są to wszystko zdjęcia zrobione iPhonem oraz obrobione za pomocą aplikacji z App Store, najczęściej Camera+ lub Snapseed. Czasami na Instagram wrzucę coś z lustrzanki, ale bardzo rzadko i staram się, aby te zdjęcia nie trafiały do tych wpisów. Tutaj odnoszę się konkretnie do zarzutów jakie mi postawiono przy zdjęciu Lambo. Stało przy al. Krakowskiej w Warszawie, w komisi — ktoś to nawet potwierdzał.

W każdym razie zapraszam do obejrzenia 40 zdjęć, zrobionych iPhonem i „obrobionych” za jego pomocą.

Galeria

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Bardzo fajne Fotki :) i pomyśleć ze to IP 4 czy 4S

 • 100% iPhone 4S. Dzięki. :)

 • to super :)

 • zajebista stronka !!!
  szukam coś na temat iPada 2
  bo nie wiem czy kupić teraz czy czekać na 3
  no i jaki ? wifi czy wifi 3g

 • Anonim

  Zależy do czego i gdzie zamierzać używać iPada. Jeżeli tylko w domu to o wiele bardziej opłaca się tylko Wifi, jednak jeżeli jesteś typem osoby mobilnej to 3G.  Co do zakupu iPada 2 uważam, że ekran i tak jest super, więc czekanie na iPada 2S czy 3 jest szczerze lekką przesadą. I tak nie ma zbyt wiele osób, które rozpoznają Retinę w tablecie. To poprostu za duży ekran by zauważyć różnicę. Powiedz mi czy widzisz różnicę pomiędzy 720p a 1080p, bo już wielu ludzi się pytałem i nie widzą jej ani na telewizorze, ani na laptopie. To samo będzie z nowym iPadem.

 • Jak zobaczysz Retinę na iPadzie to zmienisz zdanie. ;-)

 • Pingback: Camera+ przekroczyło 6 milionów pobrań | Makowe ABC()