Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Filmy w iTunes Store Polska [i Apple TV też!]

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Filmy w iTunes Store Polska są w końcu w pełni dostępne, nie tylko za pomocą iPada, iPhone’a czy Apple TV, ale również poprzez iTunes na Windows i Mac. Ceny są … drogie lub tanie zależnie od punktu siedzenia. Można oczywiście wypożyczać, dopłacić €1 za wersję HD, albo po prostu kupić film. Przypominam, że HD na dzień dzisiejszy oznacza 720p, co ma sens dla osób z ograniczonym broadbandem (lub jego brakiem). Niestety nie znalazłem żadnych seriali, na które mocno liczyłem …

Jak już dzisiaj wspominałem w Nadgryzionych, raczej nie planuję kupować filmów. Ale wypożyczać jak najbardziej … Zdecydowanie wolę po prostu zamówić sobie Blu-raya z Amazon UK, za którego płacę średnio od 40 do 80 PLN. Zresztą w Polsce też widziałem bardzo dobre oferty na BD.

A Wy?

Update

Pojawił się również Apple TV w polskim Apple Store w cenie 479 PLN. To mniej niż europejskie €119. Drogo? Tanio? Kupujecie?

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Radosław Szeja

  Gran Torino kosztuje chyba 14 euro, w sklepie na pewno znajdę taniej. Poza tym 60zł dla mnie oznacza 6 seansow w pewnym kinie…

 • Robert Andrzejczuk

  A dla mnie wypad do kina oznacza 2-4 bilety w warszawskich cenach, jakieś żarełko, plus kilkadziesiąt km samochodem i robi się z tego sumka …. więc te ceny nie robią na mnie wrażenia. 

 • Nie ma nadal TV Shows. A lista filmów jest dość ograniczona – nie ma chociażby Króla Lwa (tak, tak – iTunes służy głównie dla dzieciaków :P ).

 • Anonim

  Właśnie się pojawiło AppleTV w Apple Online Store za 479pln. Bardzo rozsądna cena :) Taniej niż w niemczech.

 • Cena Apple TV jest o wiele lepsza niż u Resellerów. + dla Apple Online Store.
  Jeśli pojawią się choćby napisy do filmów z iTunes, to ograniczę moje piractwo filmowe do zera :)