Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Italiamac Bundle — paczka od iUseMac

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Poranek zastał kilka maili w skrzynce przy czym jedno z nich była informacja prasowa dotycząca paczki aplikacji od iUseMac — Italiamac Bundle. Cena nie jest przesadnie wygórowana i jest jedna niewiadoma, ale korzystam od czasu do czas z Picturesque. SyncMate być może przyda się osobom posiadające telefony będące kompatybilne inaczej z OS X.

Przykład efektów Picturesque

Informacja prasowa:

Przedstawiamy nową Paczkę 9 Aplikacji od iUseMac. Programy dla Maków taniej o 90% + program niespodzianka.
Italiamac, znane włoskie forum Makowe oraz międzynarodowa witryna iUseMac prezentują Paczkę Aplikacji dla komputerów Mac w cenie 26,65 Euro. Wartość aplikacji to, aż 259,00 Euro, jeśli chcielibyśmy kupić obecne w zestawie programy wprost od ich twórców. Pakiet zawiera również jedną aplikację niespodziankę, której nazwa jeszcze nie została ujawniona.
Włoska społeczność Makowa Italiamac i międzynarodowa witryna iUseMac przedstawia paczkę aplikacji dla komputerów Apple w bardzo atrakcyjnej cenie 26,65 Euro, gdzie wartość 9 programów wynosi 259,00 Euro (ceny z VAT). Pakiet zawiera również dodatkową aplikację, której nazwa nie została jeszcze ujawniona, a każda osoba, która kupi zestaw programów, otrzyma ją w prezencie.
W ostatnich miesiącach redaktorzy Italianmac oraz iUseMac przetestowali setki aplikacji, które miały być pomocne włoskim użytkownikom komputerów Apple. Chociaż istnieje wiele aplikacji w języku włoskim, nie było możliwe wybrać do tego projektu tylko te produkty, które posiadały nasz ojczysty język. Chcieliśmy stworzyć promocję z programów, które będą potrzebne w codziennej pracy każdego użytkownika, a te nie zawsze posiadają włoskie tłumaczenie. Promocja jest tworzona we współpracy z iUseMac, znaną witryną z której korzystają użytkownicy Maków z całego świata. Dzięki porozumieniu pomiędzy twórcami aplikacji, a iUseMac udało się nam stworzyć paczkę wysokiej jakości programów, których cena jest niższa o 90% w stosunku do ceny rynkowej.
Akcja promocyjna będzie trwała przez okres 15 dni od pierwszego listopada. Możliwość zakupu Paczki Programów zakończy się o północy 15 listopada 2010 roku. Ponieważ oferta jest tworzona przez włoską społeczność użytkowników Apple, wszystkie czasy podano w strefie czasowej Włoch.
Mamy przyjemność poinformować, że jedna z czołowych firm tworząca aplikacje na iPhonea, wspiera całą akcję promocyjną i z tego faktu udostępni za darmo, przez 24 godziny jeden ze swoich flagowych produktów. Program iDatabase zdobył czołowe miejsca na listach przebojów w App Store. O terminie bezpłatnej dystrybucji trwającej tylko 24 godziny w pierwszej kolejności zostaną powiadomione osoby, które zapiszą się do listy mailingowej na stronie promocji.

Przedstawiamy nową Paczkę 9 Aplikacji od iUseMac. Programy dla Maków taniej o 90% + program niespodzianka.
Italiamac, znane włoskie forum Makowe oraz międzynarodowa witryna iUseMac prezentują Paczkę Aplikacji dla komputerów Mac w cenie 26,65 Euro. Wartość aplikacji to, aż 259,00 Euro, jeśli chcielibyśmy kupić obecne w zestawie programy wprost od ich twórców. Pakiet zawiera również jedną aplikację niespodziankę, której nazwa jeszcze nie została ujawniona.

Włoska społeczność Makowa Italiamac i międzynarodowa witryna iUseMac przedstawia paczkę aplikacji dla komputerów Apple w bardzo atrakcyjnej cenie 26,65 Euro, gdzie wartość 9 programów wynosi 259,00 Euro (ceny z VAT). Pakiet zawiera również dodatkową aplikację, której nazwa nie została jeszcze ujawniona, a każda osoba, która kupi zestaw programów, otrzyma ją w prezencie.W ostatnich miesiącach redaktorzy Italianmac oraz iUseMac przetestowali setki aplikacji, które miały być pomocne włoskim użytkownikom komputerów Apple. Chociaż istnieje wiele aplikacji w języku włoskim, nie było możliwe wybrać do tego projektu tylko te produkty, które posiadały nasz ojczysty język. Chcieliśmy stworzyć promocję z programów, które będą potrzebne w codziennej pracy każdego użytkownika, a te nie zawsze posiadają włoskie tłumaczenie. Promocja jest tworzona we współpracy z iUseMac, znaną witryną z której korzystają użytkownicy Maków z całego świata. Dzięki porozumieniu pomiędzy twórcami aplikacji, a iUseMac udało się nam stworzyć paczkę wysokiej jakości programów, których cena jest niższa o 90% w stosunku do ceny rynkowej.Akcja promocyjna będzie trwała przez okres 15 dni od pierwszego listopada. Możliwość zakupu Paczki Programów zakończy się o północy 15 listopada 2010 roku. Ponieważ oferta jest tworzona przez włoską społeczność użytkowników Apple, wszystkie czasy podano w strefie czasowej Włoch.Mamy przyjemność poinformować, że jedna z czołowych firm tworząca aplikacje na iPhonea, wspiera całą akcję promocyjną i z tego faktu udostępni za darmo, przez 24 godziny jeden ze swoich flagowych produktów. Program iDatabase zdobył czołowe miejsca na listach przebojów w App Store. O terminie bezpłatnej dystrybucji trwającej tylko 24 godziny w pierwszej kolejności zostaną powiadomione osoby, które zapiszą się do listy mailingowej na stronie promocji.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.