Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Brabus S-Class iBusiness Edition

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Brabus, jeden z najbardziej ambitnych tunerów marki Mercedes, zaprezentował bardzo ciekawy gadżet — w sam raz dla premiera Pawlaka!

Zabawka nazywa się Brabus S-Class iBusiness Edition, ma „delikatne” zmiany stylistyczne (do zobaczenia u źródła, link na dole), 6.3l S V12 R Biturbo produkujący stado 750 koni mechanicznych, moment obrotowy ograniczony do skromnych 1,100 Nm i przyśpiesza do 100 km/h w 4 sekundy. Wciskanie w fotele kończy się dopiero przy 340 km/h … Sweeeet!

Ale to wszystko pestka — znacznie ważniejsza jest zawartość bagażnika i wnętrza samochodu! Na początek dostajemy dwa iPady z bezprzewodowymi klawiaturami Apple. Dzięki dedykowanej aplikacji mogą sterować systemem COMMAND (nawigacja + reszta samochodu, np. klimatyzacja, radio, itp.). Na specjalnej półce w bagażniku zamontowany jest najnowszy Mac mini — komponuje się tam wyśmienicie! Za muzykę odpowiada iPod touch 64GB, a obrazki mogą być wyświetlane na 15.2″ ekranie na środku.

Pakiet dostępny jest dla każdego Mercedesa klasy S — od modelu S 350 do najszybszej S 65 AMG. Wszystko naturalnie dopasowane indywidualnie.

PS. W środkowej konsoli jest dodatkowo schowek na Magic Mouse oraz kolejną Apple Wireless Keyboard do Mac Mini!

Galeria

Źródło: Worldcarfans.com

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.