Rovio zamierza wprowadzić system mikropłatności wewnątrz swoich gier oraz w przyszłości rozszerzyć go na gry innych developerów, tym samym wykluczając przede wszystkim Apple, Google i (w większości) operatorów komórkowych z zysków (…) Czytaj dalej
Bad Piggy Bank — operatorzy, Apple i Google wyłączeni z zysków
13 grudnia 2010 · 16:59
