Streaming to nie jest coś co mnie generalnie interesuje. Testowałem Spotify, WiMP i inne, podobne rozwiązania, aby w końcu polegać na własnej kolekcji. Nie wiem do końca z czego to wynika, ale zwyczajnie wolę samemu sobie dobierać muzykę z własnych … Czytaj dalej

Czy Apple zdąży ze streamingiem muzyki na WWDC 2013?
3 czerwca 2013 · 11:48
