Zaczyna powoli mnie rozśmieszać sytuacja wśród pojawiających się, jak grzyby po deszczu, tabletach. Pierwszym godnym konkurentem był Xoom, o którym pisałem już jakiś czas temu. Teraz z kolei w końcu dotarły zapowiadane od dawna PlayBook od RIM oraz LG G-Slate z Androidem, któremu najbliżej do tego pierwszego (…) Czytaj dalej
Robienie ludzi w balona
19 kwietnia 2011 · 18:07
