Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

BoConcept Cupertino – ciekawe biurko

· Wojtek Pietrusiewicz · 22 komentarze

Od paru lat szukam odpowiedniego biurka dla siebie. Na przeczekanie kupiłem blat i kozły z Ikei, bo nic innego ciekawego nie było… a przynajmniej w rozsądnej kwocie. Niemalże ideał kiedyś znalazłem, ale wydatek rzędu 20K PLN na biurko do domu to chyba lekka przesada… Niemniej jednak od czasu do czasu szukam czy nie pojawiło się przypadkiem coś nowego.

Kilka dni temu w oko mi wpadło „Cupertino” od BoConcept – zarówno design jak i jego kolorystyka pasują idealnie do naszego mieszkania. Blat składa się z pięciu klap, które się uchylają i odsłaniają skrytki, które mi się bardzo przydadzą. Można też wyposażyć go opcjonalnie w głośniki (szare, na zdjęciu). Kolory klap również można dobierać zgodnie z potrzebą. „Cupertino” dostępny jest w kilku rozmiarach i cenach. Niestety, @R3mik podpowiada, że jest słabo wykonane – zniszczył moje marzenia. Jak przejdę się w końcu do salonu, żeby zobaczyć je na żywo to dam znać czy tak jest rzeczywiście…

Uaktualnienie

Byłem, widziałem i zobaczyłem specyfikację techniczną tego biurka – niestety wytrzymuje zaledwie 10 kilogramów, czyli nawet mocniejsze oparcie się o jego blat grozi połamaniem. A kosztuje blisko trzy tysiące.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.