Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Studio Neat Ice Kit – w końcu dojechał!

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Dwóch Panów stojących za Studio Neat – Dan Provost i Tom Gerhardt – dnia 2 września 2013 roku ruszyli z kickstarterem, w którym szukali wsparcia finansowego dla swojego Neat Ice Kit. To zestaw, dzięki któremu możemy stworzyć idealnie przeźroczystą, gigantyczną kostkę lodu, idealną do wybranych drinków. Zamówiłem go wtedy bez wahania.

Dzisiaj rano odebrałem paczkę z gotowym zestawem – cały proces produkcji im się mocno przedłużył ze względu na różne problemy, ale cieszę się, że w końcu jest i nie mam nawet specjalnie pretensji. Informowali na bieżąco na jakim etapie są, a Panowie są godni zaufania… Całość wygląda bardzo solidnie i wszystkie elementy są sporo większe niż się spodziewałem – pojemnik ma chyba ponad 20 centymetrów wysokości i ledwo zmieścił mi się do zamrażarki.

Zalecają mrozić wodę dobę – zobaczymy czy jutro wieczorem zrobię sobie tego drinka czy nie. A w międzyczasie idę przejrzeć boskie karty z przepisami na ciekawe drinki, które załączono z całą resztą… Więcej wkrótce… zdjęć też.

Studio Neat – Neat Ice Kit »

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.