Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Made in the USA →

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Zach Epstein:

(…) the Mac Pro is very expensive and will still be profitable even if Apple is paying American wages (…)

Chciałbym zobaczyć Mac Pro z procesorami z serii tych montowanych w iMakach. Chciałbym też zobaczyć brak ECC oraz niższe ceny. Jest plotka o produkcji w USA się potwierdzi, to wątpliwy jest spadek cen. Pozostałe marzenia są i tak nierealne, ale miło by było zobaczyć chociaż spadek ceny. To właśnie nowa generacja MP również częściowo wstrzymuje mnie przed podjęciem decyzji co wymiany mojego Maka.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Maciej Winiarski

  Mogliby w Polsce :) zamykają fabrykę w Tychach, to jest miejsce na to :)

 • koralfx

  Mam ten sam dylemat… Obym tylko wytrzymał. Wystarczy jedno konkretniejsze zapewnienie…

 • emigrant

  Przydałby się Mac Pro na zwykłych podzespołach jako zwykły desktop do domu. Póki co takim jest iMac, czyli komputerek do domu, na domowe bzdury, ale nie wszyscy chcą all-in-one. Mac Pro zawsze był stacją roboczą obliczeniową CPU i raczej tak zostanie.

  Tak czy siak jak już ma to być stacja robocza to liczę, że wstrzymają się do HSW Xeon już na nowych DDRach w wersji 4-tej(ddr4), więc to wymaga nowej płyty głównej, w sumie wszystkiego, wszystko będzie nowe. świeże. Żeby z tym się wstrzelili razem z premierami Xeonów na HSW i DDR4(3-4 miesiące max różnicy). Aktualne Xeony na SB mają już trochę czasu, za rogiem w 2013(pod koniec) Xeon na HSW i jak teraz wypuszczą nowe Mac Pro na Xeon E-5 czy E-7 to będzie już z lekka przestarzałe imho.