Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nowe Fanpages na Facebooku i porada dla adminów

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Od dwóch dni mam u siebie aktywne nowy design fanpage’ów — możliwość ich aktywacji dostaniecie (lub powinniście dostać) mailem. Po kliknięciu w odpowiedni link dostaniecie możliwość podglądu swojego fanpage w nowym stylu. W marcu zostaną aktywowane na stałe.

Dotychczas największą wadą dla właściciela fanpage’a był brak powiadomień o komentarzach, like’ach i tak dalej. Nie dochodziły maile, Facebook nie pokazywał powiadomień — trzeba było jechać na piechotę.

Rys. 1

Nowy tryb daje możliwość „zmiany naszej tożsamości” z Iksińskiego na nasz fanpage — powoduje to, że na górnym pasku FB mamy dostęp do powiadomień dotyczących strony oraz zamiast listy ludzi, którzy chcą się z nami „zaprzyjaźnić” dostajemy listę ostatnich like’ów.

Zgodnie z rys. 1, na prawym pasku wystarczy wcisnąć opcję Use Facebook as <nazwa naszego fanpage> i powyższa funkcjonalność zostanie aktywowana. Napis z rys. 1 zmieni się tymczasem na Use Facebook as <nasze imię> i jego kliknięcie powoduje powrót do tradycyjnej funkcjonalności. Mam nadzieję, że poradzicie sobie z polskimi odpowiednikami …

Powiadomienia o komentarzach na fanpage

Nie pamiętam w tej chwili czy cokolwiek wcześniej aktywowałem lub w jakikolwiek sposób zgłaszałem się do nowego designu fanpage’ów na Facebooku — zdaje mi się, że nie … jeśli się mylę to zostawcie komentarz.

Smacznego!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.