Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Aurora Borealis — Tromsø 2010 [video]

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Niesamowity film poklatkowy wykonał Tor Even Mathisen. Sfotografował niebo nad Tromsø w Norwegii — trzeba to po prostu zobaczyć. Nieśmiało dodam, że moim marzeniem jest sfotografować aurorę od wielu wielu lat …

Aurora Borealis Time Lapse HD

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Powiem tak, trzy zimy mieszkałem na Islandii, ciężko jest trafić na zorze. Udało mi się kilka razy, zrobić zdjęcia. Obserwowałem pogodę zorzową by wiedzieć kiedy iść i wypatrywać świateł. Z reguły są zielone raz przez 2-3 sekundy wychodząc z domu widziałem fioletową i była przednia.
    A najgorsze w tym całym zorzowym biznesie jest to, że na pogodzie to w usa prawie zawsze była pokazana, że będzie, a Islandia raz na jakiś czas. A jak już była to duża warstwa chmur uniemożliwiała zobacznie czegokolwiek.

  • Zazdroszczę mimo wszystko. :-)

  • ehhh jakie to oesiksowe :p
    Robi wrażenie, jedna z tych najbardziej niesamowitych rzeczy którą chociaż raz chciałbym zobaczyć w realu a nie tylko na fotach. Wielka szkoda że nie pojawiają się w Polsce.
    Ludzie się jarają spadającymi gwiazdami, a aurora.. jest to tak dziwne i piękne że chyba trudno by było uwierzyć na początku :)

  • Czas zrobić sobie wycieczkę. Tylko chętnych sponsorów brak!