Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Wyniki konkursu "Wygraj Samsung LCD TV"

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Wczoraj o północy zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń i pomimo dzisiejszej prima aprilisowej daty, wyniki losowanie są jak najbardziej poważne! Zgłoszeń spodziewałem się znacznie więcej, jednak w sumie nadesłano 37 zdjęć, z czego jedno zostało odrzucone, a drugie w ogóle nie trafiło na stronę z tego samego powodu — próby manipulacji. Najaktywniejsi byli chyba warszawiacy, a większość w tradycyjnym polskim stylu :-) nadesłała swoje zgłoszenia na kilka godzin przed zamknięciem konkursu. Bardzo cieszy mnie fakt, że tyle kobiet wzięło udział w poszukiwaniu znikających naklejek, a jeszcze bardziej uradowałem się losowaniem, ale o tym za chwilę.

Przypominam, że:

Kanał CI jest organizatorem konkursu, a fundatorem nagród Think Kong Sp. z o.o. (w imieniu CI) z siedzibą w Warszawie 01-141 przy ul. Wolskiej 88.

Ale czekacie przecież wszyscy na wyniki … losowanie powierzyłem tradycyjnie serwisowi random.org, który po podaniu zakresu wylosował następujący numerek:

Zwyciężczynią jest pani Dominika Białoń z numerem 24! Gratuluję!

Otrzyma Pani stosowne instrukcje skontaktowania się z panem Łukaszem z Think King Sp. z o.o. drogą mailową.

Wszystkim pozostałym serdecznie dziękuję za udział w konkursie i zapraszam na dwa pozostałe blogi z bliźniaczym konkursem, na których jeszcze nie nastąpiło losowanie!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.