Twitter wprowadził możliwość łączenia się zawsze po szyfrowanym HTTPS. Dzięki temu np. unikniemy sytuacji, w której ktoś może przechwycić nasze ciasteczka poprzez FireSheep. Niestety nie jest to defaultowo włączone i trzeba to zrobić ręcznie w profilu (…) Czytaj dalej
HTTPS dla Twitter.com
16 marca 2011 · 15:49
