Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nowy hub Satechi z USB 3.0 →

2 czerwca 2013 · 13:36

Na Amazonie pojawiła się nowsza wersja huba Satechi stylizowanego dla Maków i wykonanego z aluminium. Nie wiem jedynie kto pomyślał, że dobrym pomysłem będzie wyprowadzenie zasilania w ten sposób – psuje absolutnie cały efekt. Niestety nie dla mnie; szukam dalej.