W Lionie niestety zabrakło aplikacji Front Row i nawet jeśli nie korzystacie z niej w zakładany przez Apple sposób, to jest to nadal bezwzględnie najlepszy i najwygodniejszy sposób na oglądanie trailerów nadchodzących filmów. Jeśli macie jeszcze kopię swojego starego systemu Snow Leopard, na przykład na sklonowanym dysku, to nawet nic nie trzeba pobierać (…) Czytaj dalej
Instalujemy Front Row pod OS X Lion
21 lipca 2011 · 13:03
