Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Instalujemy Front Row pod OS X Lion

21 lipca 2011 · 13:03

W Lionie niestety zabrakło aplikacji Front Row i nawet jeśli nie korzystacie z niej w zakładany przez Apple sposób, to jest to nadal bezwzględnie najlepszy i najwygodniejszy sposób na oglądanie trailerów nadchodzących filmów. Jeśli macie jeszcze kopię swojego starego systemu Snow Leopard, na przykład na sklonowanym dysku, to nawet nic nie trzeba pobierać (…) Czytaj dalej