Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Świąteczna obniżka cen dla Odkrywamy: Kenia & Londyn oraz Discover: London

18 grudnia 2014 · 16:45

Jako, że najbliższe dni będą miał bardzo mocno zajęte z wiadomych powodów to od teraz (możliwe, że nie wszędzie się już rozpropagowało) macie możliwość nabycia naszej serii Odkrywamy i Discover po promocyjnych cenach. Najlepiej oczywiście wychodzi bundle na dole listy, jeśli nie macie jeszcze żadnego z nich.

Pojedyncze albumy

Odkrywamy: Kenia – iPad – €0.89
Odkrywamy: Londyn – iPad – €0.89

Bundle – dwa w jednym

Odkrywamy: Kenia & Londyn – iPad – €0.99

Seria Discover po angielsku

Discover: London – iPad – €0.89


Smacznego!

Odkrywamy: Kenia & Londyn – obniżone ceny

27 października 2014 · 21:50

Nie wiem dlaczego, ale Apple dzisiaj oznaczył bundle, którego stworzyłem parę dni temu, jako nieprawidłowy i obniżyli mu cenę do do €1.99. Wkurzyłem się i obniżyłem cenę Odkrywamy: Kenia do €1.79. Nie ogarniam tego… ma ktoś pojęcie o co chodzi?

Aktualne ceny

★ Bundle: Odkrywamy: Kenia & Londyn – iPad – €1.99
Odkrywamy: Londyn – iPad – Travel – €1.79
Discover: London – iPad – Travel – €1.79
Odkrywamy: Kenia – iPad – Travel – €1.79

Dawid o Odkrywamy: Londyn →

27 października 2014 · 13:51

Dritone:

Małym minusem jest tylko brak dostępności wersji na iPhone’a oraz anglojęzycznej w tej samej aplikacji. Discover: London po angielsku trzeba zakupić osobno. Drugi z faktów wynika z aspektów technicznych, a w przypadku pierwszego mogę się tylko domyślać, że Odkrywamy: Londyn wiele by stracił „lądując” na mniejszych ekranach… z drugiej strony w dobie iPhone’a 6 Plus miałoby to sens.

Niestety obecnie nie mam możliwości wydawania na iPhone’a – koszt kupienia pełnej wersji DPSa jest absurdalnie drogi i zupełnie nieopłacalny w takiej sytuacji. A wydawanie w EPUBie? Cóż – ciężko odpowiednio zaprezentować zdjęcia na tak małym ekranie… Kompromisy na każdym kroku…

Odkrywamy: Londyn i Discover: London – w drodze do App Store

15 października 2014 · 22:51

Od paru miesięcy pracuję nad złożeniem albumu z wyjazdu do Londynu z zeszłego roku. Niestety jest to żmudna praca i nie lubię do niej siadać jeśli nie mam zapewnionych paru godzin spokoju – w końcu jednak się spiąłem i dokończyłem całość.