Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

OCDock dla iPhone’a – piękniejszego docka nie widziałem

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Zgodnie z obietnicą wrzucam Wam zdjęcia OCDock w wersji mini, którego zamontowałem u siebie na iMaku. Od razu zdradzę, że wykonany jest przegenialnie – aluminium wygląda jakby wyszło z tej samej fabryki co obudowa mojego iMaka, a spasowanie jest wzorowe.

blogPW1_8908_2000px

Na zdjęcia przedstawiam wersję mini OCDocka – różni się ona od „pełnej” tym, że nie ma tej ramki wokół, a sama podstawka jest mniejsza. Złącze Lightning, do którego wpinamy iPhone’a, jest delikatnie ruchome, więc dostosowuje się do nas, nawet jak go wkładamy pod lekkim kątem. Zresztą na stronie dystrybutora ViDiS możecie sobie je dokładnie porównać.

blogPW1_8907_2000px

Cały sekret tego docka polega na tym, że pod podstawką iMaka puszcza się cieniuteńką taśmę, która wychodzi za nim. Stamtąd prowadzimy ją do wolnego portu USB. Spód docka posiada natomiast taśmę, która przykleja go do podstawy i dzięki temu całość się nie rusza i jest idealnie dopasowana.


Więcej na jego temat napiszę za kilka dni, a w międzyczasie zdradzę Wam małą tajemnicę – mam do rozdania w konkursie dwa OCDocki w wersji pełnej. Podobnie jak mini, potrafią one również przyjąć iPhone’a z większością dostępnych na rynku obudów bez konieczności ich zdejmowania. Ostrzegam, że jeśli macie gigantycznego Otterboxa to prawdopodobnie nie będzie on pasował…

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.