Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Szczęśliwego Nowego 2014 roku!

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Dziękuję wszystkim za wszystkie dobre i złe chwile w 2013 roku, który dla mnie osobiście był jednym z najgorszych w życiu. Jednocześnie mam nadzieję, że kolejny będzie znacząco bardziej zbliżony do mojego 2012 – ten był po prostu wspaniały. Bawcie się dzisiaj dobrze i nie przesadzajcie z alkoholem.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • BGN

  Najgorszy? A Indie? :-)
  Tobie też szczęśliwego 2014!

 • ookris

  Wojtku, tobie i twojej rodzinie życzę wszystkiego najlepszego. Oby Twój zapał do pracy, pisania bloga nie zmalał.

 • Remik_K

  No proszę, a myślałem, że tylko ja miałem beznadziejny. Najlepszego. Genialne teksty piszesz, super fotki pstrykasz i mądrze gadasz. Tak dalej. Dzięki i wzajemnie najlepszego!

 • mac_gregor

  Najlepszego :)

 • Patryk

  Dziękuję i życzę lepszego nowego 2014 roku.

 • Szczęśliwego nowego roku Wojtku. Nadchodzi kolejny rok kiedy czytam twoje wpisy, wcześniej MakoweABC i Moridin, obecnie MakoweABC (All-In-One:) To już prawie od 5 lat skradam się w komentarzach pod twoimi wpisami, zbierając doświadczenie, rozwijając swoją pasję.. Wg. Mnie piszesz najlepsze technologiczne polskie recenzje dotyczące Apple, ten blog najlepiej mi się czyta, twoje recenzje najlepiej mi się czyta. Twoja recenzja rMBP została napisana w moim guście idealnie, opisywanie szczegółów właśnie tych na które i Ja bym zwrócił uwagę. Jestem tutaj dziś jako komentator i jednocześnie dorosłem do pisania na blogu w tematyce dźwięku i Apple. Wielkie dzięki, ten blog wiele mnie nauczył, moja pasja wzrosła, teraz sam zaczynam powoli coś własnego tworzyć, i Twoja osoba jak i ten blog jest swego rodzaju moją inspiracją tego co teraz robię. Mój własny Ja geek wykreowało Apple na samym początku, ale Twoja osoba i Blog przyczyniły się do tego kim jestem.
  Dzięki. Pozdrawiam :-)

  Mając zaledwie 16 lat zacząłem czytać twoje blogi aż do dziś mając już 20 lat, nadal jestem i będę wiernym czytelnikiem :)

  Człowieku, wykreowałeś mnie, wykreował mnie twój blog jak i oczywiście inne źródła, ale chcę żebyś wiedział że dużo twojej pracy się do tego przyczyniło.

  Piszę to dlatego żebyś wiedział że to co robisz ma sens i ktoś to docenia, bo zasługujesz ode mnie na takie słowa.
  Powodzenia!

 • Jezus Maria. Brak słów. *hugs*

 • Wojtek to prawda, ten wpis to Ja.
  http://www.makoweabc.pl/2012/11/kto-dlaczego-warto-miec-komentarzr/
  Kiedyś nawet myślałem o opowiedzeniu mojej historii i tego jak pozytywnie Apple, Steve Jobs, wpłynęło na mnie, Gdyby nie Apple nie wiem czy byłbym teraz tutaj pisząc bo na prawdę to uratowało mi życie, a dziś już powoli sobie coraz lepiej radzę, ale kiedyś gdyby nie Apple, pasja, inspiracja miałem tylko to i to uratowało mi życie.

 • Zbyszek

  mój też był do bani … wszystkiego dobrego, kolejny będzie lepszy :)