Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Moje magazyny we Flipboardzie

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Flipboard umożliwia prowadzenie własnych magazynów. Jak tylko ta opcja pojawiła się, i niedawno została rozszerzona o możliwość zarządzania magazynami z poziomu przeglądarki WWW, a nie tylko samego Flipboard.app, to natychmiast otworzyłem dwa projekty dla czytelników iMagazine i Android Magazine — oba w przydomkiem Weekly. Oczywiście zapraszam do śledzenia ich — linki bezpośrednie znajdziecie ponizej — ale to nie są jedyne „magazyny,” które tam udostępniam. Te dwa pozostałe to właściwie wypadek przy pracy — są miejscem zbierania przeze mnie ciekawych linków związanych z projektowaniem domów i ich wnętrz oraz z podróżami.

iMagazine Weekly

iMag WeeklyNa łamach iMagazine Weekly znajdziecie najciekawsze wpisy z naszych trzech stron — iMagazine naturalnie, iPod.info.pl oraz z Makowego ABC. Od czasu do czasu wrzucam też zdjęcia z Flickr jeśli pojawi się coś interesującego i technologicznego.

Android Magazine Weekly

AMag WeeklyPodobnie jak w przypadku iMagazine Weekly, Android Magazine Weekly zbiera ciekawe wpisy na temat Androida, w tym te ze strony internetowej, Facebooka oraz również interesujące zdjęcia w tematyce Androidowej z Flickr.

Travel Ideas & Inspirations

Flipboard MagsTen magazyn z założenia miał być tylko dla mnie, ale skoro jest publiczny i parę osób już go śledzi to zapraszam innych. Wrzucam tutaj przede wszystkim linki do ciekawych miejsc, które interesują mnie lub moją Żonę. Być może znajdziecie również coś ciekawego dla siebie.

Our Home — Ideas & Inspirations

Our Home MagPodobnie jak w przypadku tematyki podróżniczej, ten magazyn również służy do zbierania ciekawych pomysłów związanych z domem. Wrzucam tutaj wszystko co interesuje mnie pod względem architektonicznym samych budynków oraz wnętrz, w tym ich dekoracji.


Magazyny można również przeglądać na desktopie w zwykłej przeglądarce WWW, ale naturalnie polecam Flipboard.app w Google Play lub App Store.

Smacznego!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.