Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Moja bardzo głęboka i obszerna recenzja iOS 7

· Wojtek Pietrusiewicz · 58 komentarzy

Dzisiaj, mniej więcej zgodnie z planem, Apple wypuściło iOS 7. Ewidentnie większość ludzkości, oraz najprawdopodobniej również kilku kosmitów, zaczęło równocześnie go pobierać i próbować zainstalować. Niestety, serwery nie wytrzymały naporu użytkowników i sprawiają problemy. Pozostaje cierpliwie czekać i próbować ponownie. Wiem, że tego się nie da tego w żaden sposób urzeczywistnić – nosi Was jak ćpuna na głodzie – ale cóż począć. Możecie ewentualnie spróbować wysłać SMSa do Szkiełka i się wyżalić. Niezależnie…

Prawda jest jednak taka, że Apple wypuściło oficjalnie nową wersję iOS 7, a my ją zainstalujemy.

To naprawdę krótka piłka dla prawie wszystkich. Tylko najtwardsi haterzy wytrzymają z uaktualnieniem, być może do 7.0.1… a Ci najlepsi do 7.1. Prawda jest jednak taka, że Apple wypuściło oficjalnie nową wersję iOS 7, a my ją zainstalujemy. Bo jest nowa, lepsza, kolorowsza, grywalizaczniejsza. Skoro Apple może słowotworzyć, to ja też. Tak, wymyśliłem ten czasownik. Może ktoś go wcześniej użył, ale trafi do słownika tylko jeśli został użyty w kontekście z Apple… czyli dzięki tej recenzji. A przechodząc do sedna…

Niektóre zabiegi typograficzno-designerskie są interesujące, świetne, tragiczne i obleśne.

Jest kolorowo, parę rzeczy mi się nie podoba, wciąga baterię z mojego iPhone’a jak koń dropsy, a iPad mini laguje momentami jak cholera. Niektóre zabiegi typograficzno-designerskie są interesujące, świetne, tragiczne i obleśne. Pomimo tego, nie wyobrażam sobie wracać do 6-tki, ponieważ jest kilka niewątpliwych udogodnień.

Dobór tapety jest niezwykle istotny!

Zainstalujcie go niezależnie od posiadanego telefonu. Może będziecie na początku żałowali, ale po kilku dniach zrozumiecie o co chodzi. Jednego jestem pewien – to co Wam się nie podoba raczej się nie zmieni, ale tutaj nie chodzi o sam wygląd. Pamiętajcie też o trzech rzeczach – zwykłym użytkownikom bardziej się spodoba niż geekom, kobietom prawdopodobnie też, a dobór tapety jest niezwykle istotny!

Skoro Was już do tego przekonałem, to koniecznie dajcie znać jak bardzo go nienawidzicie… dzisiaj. A za tydzień dajcie znać czy coś się zmieniło.

P.S. Wszystkie moje wpisy na temat iOS 7 znajdziecie tutaj.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.