Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Rzekome wymiary iPhone’a 5S i 5C →

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Apple Daily:

Zapewnić „Apple Daily” dwa nowe modele iPhone źródeł, nadchodząca tanim wersja iPhone 5C, 5 kolorów, a mianowicie, fluorescencyjny czerwony, fluorescencyjny zielony, biały, turkusowy niebieski i żółty, ale ” apple „iPhone 5C nie żółty. Co do specyfikacji, długości iPhone 5c 124.55mm (mm), 59.13mm szerokość, grubość: 8.98mm, długość niż iPhone 5 123.8mm, szerokość 58.6mm, 7.6mm grubości nieco większej. Specyfikacje sprzętowe są takie same jak w istniejącej iPhone 5, tylko stosunkowo zaskakujące jest tylny panel wykonany z tworzywa sztucznego z odpornego na zarysowania konstrukcji.

Źródła szacują, iPhone 5C może być tak wysokiej twardości 8H (twardość powierzchni 8H, powołując się na rynku niż trzy razy folia PET jest wzmocniony, zazwyczaj ostrze i klucz nie zarysować powierzchni). „Apple”, aby zarysować samochodu kluczową sprawę testową, a tylna i kluczyki do samochodu, monety i inne przedmioty rzucane w plastikowej torbie i walcowanie backplane testu było żadnych zarysowań.

Dzisiaj dowiadujemy się kolejnych plotek na temat iPhone’ów — po pierwsze z powyższego wynika, że 5S będzie identyczny z 5–tką. Po drugie, 5C będzie nieznacznie wyższy, szerszy i grubszy. Pomimo, że plastikowa konstrukcja ma być bardzo twarda i odporna na rysowanie, to przypomnę, że „Metal też się rysuje.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.