Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Feedly Pro — $5 miesięcznie, $45 rocznie lub $99 dożywotnio

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Feedly dzisiaj ogłosiło swoje plany dotyczące wersji Pro. Koszty są wyższe niż u konkurencji, ale nie wygórowane jeśli jest to narzędzie, z którego się korzysta codziennie. W moim przypadku zastąpił mi on Google Readera i powoli staje się standardem — jest zdecydowanie najbardziej popularny z alternatyw i przy okazji większość czytników, takich jak Reeder dla iOS czy Mac, już z niego korzysta (lub będzie w przyszłości).

Cena wynosi $5 miesięcznie, $45 rocznie i jest też oferta dla 5000 pierwszych chętnych — opcja zapłacenia $99 za dożywotni dostęp do funkcji premium. Tak … skorzystałem z niej. Może to wynikać z faktu, że nie czuję się najlepiej, ale uważam to za sprawiedliwą cenę — raz płacę i mam potem spokój do końcu życia lub jak RSS się skończy1.

Feedly w funkcjach premium oferuje na obecną chwilę:

  • możliwość przeszukiwania artykułów
  • https dla bezpiecznego połączenia
  • możliwość zapisywania do Evernote’a (można to robić za darmo przez IFTTT)
  • wsparcie premium

Więcej funkcji jest dopiero planowanych i użytkownicy premium będą mieli możliwość głosowania nad tym co pojawi się następne. Jeśli zdecydujecie się na wersję Pro to macie ewentualnie 7 dni na pełny zwrot kasy. Sam mam szczególne potrzeby, ale dla większości z Was w zupełności wystarczy darmowe Feedly.

Źródło: Feedly

  1. Cokolwiek nastąpi pierwsze.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.