Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Test Nawigacji; HTC One w moich rękach; jestem niewyspany

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Jako, że w ogóle się ostatniej nocy nie wyspałem, na co dowodem jest jak zwykle precyzyjny wykres w Jawbonie Up, zdecydowałem się napisać trochę o Teście Nawigacji, na który tak czekacie, o HTC One, którego przed chwilą włączyłem oraz o … no właśnie. Nie pamiętam o czym. Może przypomnę sobie w trakcie pisania.

Jak już wspominałem, jestem dzisiaj kompletnie nieprzytomny, co po dwóch godzinach głębokiego snu nie jest niczym dziwnym. Niestety takie uroki nocnych prac, na które trzeba czasami pojechać. To niestety może zaowocować bełkotem, ale skoro już mam Aira na kolanach … Całkowicie zaburzyło mi to mój rytm, a staram się go trzymać — to ponoć higieniczne kłaść się spać około 22:00 i wstawać wcześnie rano. Niestety nie pomaga podła aura na dworze … pierwszy raz odkąd zaczęło się robić ciepło założyłem kurtkę. Na niebie chmury, jasne i ciemne, ale brak promieni słonecznych, dających mi tyle radości co Supermanowi dają siły. Ostrzegałem, że będę pisał bzdury. Ale miałem o czym innym …

Sporo z Was dopytuje się o Test Nawigacji i o to kiedy będzie w końcu dostępny. Informuję zatem, że mam już trzy czwarte (3/4?) … ech … siedemdziesiąt pięć procent złożone. Pracuję obecnie nad wersjami “reżyerskimi,” które będą “długie i nudne” — około dwóch godzin w sumie — ale będą zawierały pełny przebieg trasy oraz naszych rozmów. Jak tylko skończę montaż drugiej połowy, tej mniejszej, to przygotuję wersję “dla ludzi,” czyli krótszą, z mniejszą ilością gagów, ale bardziej przyswajalną. Ta wersja zadebiutuje najpierw, a dla hardcore’owców, w późniejszym terminie, pojawi się wersja “reżyserska.” Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to film powinien być gotowy na piątek. O ile nie będzie przerywał mi uploadu na YouTube’a …

Drugą ciekawostką, która wydarzyła się wczoraj, jest fakt, że Dominik przekazał mi HTC One, na którego czekam od premiery. Tak bardzo na niego czekam, że dzisiaj przekazuję go Żonie, bo nie jest do końca zadowolona ze swojego HTC One X, który to ostatnio nabawił się ogromnej żółto–fioletowej plamy na ekranie. A konkretnie to w jego górnym lewym rogu. Wygląda jakby ktoś go przypiekał nad grillem. To nie byłem ja. A Dominik przekazał mi go, ponieważ mu się znudził, bo nie ma iMessages — możecie zresztą o tym przeczytać tutaj. Bardzo mnie ten fakt cieszy. W sumie nawet nie wiem dlaczego — wspominałem już, że to nie ja będę go testował. Mam jednak nadzieję na pobawienie się HTC Zoe — funkcja, która najbardziej z całego Sense przypadła mi do gustu. Weekend się zbliża — oby słońce wyszło zza chmur.

Ostrzegałem, że będzie bełkot. Reklamację proszę składać na piśmie, z trzema zdjęciami — czas oczekiwania na odpowiedź wynosi 21 dni, a reklamacja nie zostanie uwzględniona.

A tymczasem wracam do montażu — będzie zajebiście!

P.S. Jeśli jeszcze nie czytaliście tego wpisu o Teście Nawigacji to proszę to zróbcie — to naprawdę sporo pracy. A tutaj macie trailer, jeśli go jeszcze nie wiedzieliście:

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.