Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Jest szansa, że iOS 7 będzie miał jailbreaka →

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Zach Epstein:

iOS developer and jailbreak community member Ryan Petrich on Sunday evening posted a screenshot of his iPod touch from his Twitter account. Petrich, who has released a number of popular jailbreak tweaks such as Activator and LiveClock, did not offer an explanation along with the image, but it appears to show iOS 7 with his Activator jailbreak tweak installed, therefore implying that his device has been jailbroken.

Powodów dla przeprowadzania jailbreaka jest coraz mniej, ale wielu zapewne ten fakt uspokoi. Mam nadzieję tylko, że nie jesteście jednym z tych, którzy wykorzystują ten tryb, aby kraść aplikacje i/lub wystawiać im negatywne oceny w App Store jeśli przypadkiem developer zabezpieczył je przed kradzieżą.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • ookris

  Ja z JB zrezygnowałem w chwili przesiadki z pierwszej generacji iP na 4. A JB miałem zrobiony tylko po to aby ominąć blokadę SIM Lock.

 • jailbreak zrobię tylko by podmienić te nieszczęsne ikony w iOS7 ;)

 • Marcin Czajkowski

  Skoro już jest Control Center stockowo w iOS to dla mnie osobiście JB stracił sens. Jeszcze miałem pięć ikon w wierszu, czego raczej Apple nie doda ale nie boli aż tak.

 • Krzysztof

  Jeśli Apple nic nie zmieni to po dwóch latach pewnie będę zmuszony do odkurzenia JB aby ustawić czytelną czcionkę, normalne tła i ikonki na widok których nie chce się rzygać tęczą…

 • Stanisław Olszak

  To, ze jailbreak bedzie, to zadna nowosc. JB zawsze byl i zawsze bedzie – urok internetu. Nigdy nie bralem nawet pod uwage zrobienia JB, ale jesli bedzie to jedyny sposob zeby iOS 7 wygladal po ludzku i czytelnie, to powaznie zaczne rozwazac taka mozliwosc. Nadal mam jednak jeszcze cien nadziei, ze do premiery system bedzie wygladac lepiej.

 • duchu

  Ja bym w końcu chciał JB dla ATV 3 :D

 • Grzegorz Stępień

  Ikony iOS 7 są boskie. Kocham je.

  Stare też były boskie, ale do nowego ascetycznego stylu po prostu nie pasują.

  Ale jeszcze kilka lat i będzie pewnie powrót do poprzedniego stylu.

 • Grzegorz Stępień

  Tło możesz ustawić dowolne. Od iOS 4. Jaki problem?

  Chyba, że mówisz o czymś innym niż ekrany główny i blokady.

 • Krzysztof

  Mówię o tym białym szkle przez które każde tło wygląda jak mokry sen nastolatki na kwasie…