Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nadgryzieni – 129 – Nasze wrażenia po WWDC 2013 [wideo] →

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Witamy wszystkich w najważniejszym odcinku tego roku, czyli tym, w którym omawiamy wszystko co zobaczyliśmy na tegorocznym WWDC. Rozmowę zaczynamy od OS X 10.9 Mavericks, przechodzimy przez iTunes Radio i iWork w iCloud, zatrzymujemy się chwilą na temat MacBooków Air i Maka Pro, a całość kończymy ożywioną dyskusją na temat iOS 7 beta 1. Od razu zapowiadam, że we wtorek lub środę w przyszyłym tygodniu pojawi się specjalny odcinek nagrany z Norbertem poświęcony tej samej tematyce. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia i/lub posłuchania tego.

Obejrzyj odcinek →

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Bartosz Górecki

    Panowie! Litości!

    129 odcinek, a odwalacie taką amtorszczyznę, że uszy bolą. Trzeszczący Wojtek, dzwoniący (nie pierwszy raz) domofon, odbierający go Dominik, który zapomina wyłączyć mikrofon, kilkukrotne wibracje z jakiegoś telefonu, nagminne wchodzenie sobie w zdanie… Masakra!

    Treściowo bardzo dobrze, jakościowo porażka.

    PS. Brawa dla Wojtka za nazywanie rzeczy po imieniu. Jak dla mnie iOS 7 to też jakieś totalne nieporozumienie i pomimo mojej wielkiej miłości do Apple nie mam zamiaru przekonywać nikogo, że jest inaczej. Gówno będzie gównem choćby je polewać francuskimi perfumami. Jeśli nic się nie zmieni do premiery pozostaję przy 6.1.3