Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPad mini 2 z ekranem 1024×768; Retina w 2014 →

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Brooke Crothers:

The next Mini, due in the second half sometime, will sport a 1,024×768 display (like the current version) but get a processor upgrade to the A6 from the A5 that’s in the Mini today, said NPD DisplaySearch in blog post today.

„The new iPad mini will continue to use a 7.9-inch display with a 1024×768 resolution, but it will use the iOS 7 operating system and an A6 processor,” wrote DisplaySearch’s Richard Shim.

To oczywiście jedynie plotki, więc traktujmy je z rezerwą, ale to jednocześnie zła i dobra wiadomość. Zła, bo nie mogę się doczekać Retiny, jak zapewne większość z Was. Dobra, bo zakup iPhone’a 5S, którego nie mam zamiaru kupić, zostanie bardziej rozłożony w czasie. Tak, dobrze przeczytaliście argument numer dwa.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Test.

 • SSebastian

  „zostanie bardziej rozłożony w czasie” – czytaj: prawdopodobnie pojadę do Berlina zamiast do Drezna, a może nawet rozważę wariant ekstremalny czyli czekanie czy tydzień później nie pojawi się w dystrybucji w PL.

 • Radosław Szeja

  „Dobra, bo zakup iPhone’a 5S, którego nie mam zamiaru kupić, zostanie bardziej rozłożony w czasie.”

  To zdanie jest trochę źle sformułowane, bo sugeruje, że kupisz go, ale nieco później, a jednocześnie napisałeś, że go nie kupisz.

  Powód komentarza jest jednak inny. Jakie są powody ?:) 5 wystarcza ? Zmiana środowiska ?

 • Jest napisane idealnie. :-)

 • magart_

  A ja chciałbym się pozbyć tego szrotu w postaci Nexusa 7 bo stał się taki wolny, że używać się go nie da a kompletny wipe co 2 tyg. nie wchodzi w grę. Więc czekam z utęsknieniem na iPada Mini z Retiną i mam nadzieję, że będzie to jeszcze w tym roku.

 • magart_

  Jest idealnie bezsensownie. I pewnie o to chodzi ;) Takie ‚a macie, dam wam do myślenia i się główcie, co chciałem powiedzieć ihihihi!’