Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iOS 7 dla biznesu — strona przedstawiająca nowe funkcje systemu

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

iOS 7 logo 600pxApple przygotowało stronę omawiającą funkcje dostępne w iOS 7, które mają się lepiej przygotować system do pracy w środowisku korporacyjnym.

Jednym z ciekawszych elementów może być możliwość kontroli, które aplikacje mogą otwierać dane pliki i załączniki. Zakładam, że bezpieczeństwo istotnych danych zostanie znacząco zwiększone, co w połączeniu z możliwością definiowania VPNów dla poszczególnych programów może stanowić ciekawe rozwiązanie dla firm z sektorów zajmujących się naprawdę ważnymi danymi. Pełną listę funkcji promowanych przez Apple znajdziecie na odpowiedniej podstronie.

Pozostaje mi tylko powiedzieć, że współczuję osobom pracującym w gigantycznych korporacjach, które ograniczają możliwość doboru telefon, tabletu czy komputera. Jeśli do tego dodamy fakt, że wdrożenie nowoczesnych rozwiązań trwa w niektórych firmach po 2–3 lata, to nie wyobrażam sobie jak można sprawnie korzystać z najnowszych technologii ułatwiających życie. W dzisiejszych „informatycznych” czasach to wieczność.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.