Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Ekran iPhone 5S wypłynął →

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

To już news sprzed ładnych parunastu godzin, ale Vlad Andrici zwraca uwagę na jedną interesującą rzecz.

Well, after looking at the above photos and assuming that they are indeed real (they come from different sources so it might be more than just a coincidence) we can easily reach the conclusion that iPhone 5S’ display assemblies have moved into mass production, wich in turn means that the iPhone 5S it self will start being assembled pretty soon.

iphone-5s-productionSugeruje, że sprzedaż iPhone’a 5S ruszy przed premierą iOS 7. Tradycyjnie nie zgodziłbym się z tym, ale w tym roku mam pewne wątpliwości. Po pierwsze, iOS 6 jest solidnym systemem i wypuszczenie z nim „nowego” telefonu, odświeżonego o wnętrze, ale o takim samym zewnętrznym wyglądzie, nie powinno być przeszkodą ani problemem. Po drugie, iOS 7 jest jeszcze w powijakach i zdaje się być zdecydowanie mniej dopracowany niż poprzednie wersje iOS w tym stadnium rozwoju. Apple może z tego powodu podjąć decyzję o przedłużeniu prac nad nim, żeby dopracować szczegóły. Pomimo tego, serce podpowiada, że pojawią się razem, w duecie na scenie. Pytanie tylko czy razem z nimi pojawią się też nowe iPady?

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • duchu

  Pytanie po co koleje iPady ?
  A jeśli chodzi o iPhone 5s to chciałbym żeby był dostępny wcześniej

 • WojciechMajka

  iPhone 5S zostanie pokazany równocześnie z systemem iOS 7. widać że jest on stworzony pod ekran 4 cale. normalny cykl wydawniczy powtarzany od lat. każdy nowy iPhone był prezentowany z nowym OSem od 2008 roku:
  -iPhone 3G – 2.0
  -iPhone 3GS – 3.0
  -iPhone 4 – 4
  -iPhone 4S – 5
  -iPhone 5 – 6

  można się spierać czy iOS 7 jest niedopracowany (czyt. niektóre ikony) jak dla mnie safari i ustawienia są tragiczne ale system do września bardzo mało się zmieni.