Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Chipset z rzekomego iPhone’a 5S sugeruje nowy SoC — Apple A7 →

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Allyson Kazmucha:

The chip in question is shown with a model number of A0698. Its predecessor, the A6 chip carries a model number of A0598. The tradition with chipsets over the past few years have been for the second digit to be a new family of processors while the first digit will distinguish between chips in a certain family. For example, an A6X chip carries A5598 model number.

A to bardzo ciekawy news. Od dłuższego czasu zastanawiam się czy zobaczymy A7 czy nie, a to nowy SoC może mnie przekonać do wymiany telefonu, pomimo że A6 jest cholernie szybki.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Wszyscy na świecie wiedzą, że i tak będziesz miał nowego iP. Niezależnie czy będzie miał cholerniej szybszego A7 czy nie ;-)

  • To zależy w dużej mierze od tego czy Żona będzie chciała mojego iPhone’a. ;-)

  • Moja kiedyś czarnego cztery esa wzięła z „miłą chęcią”. Szczególnie, że miała 3GS. Ale to kwestia dobrej argumentacji oraz ewentualnych zadośćuczynień ;-)

  • Przecież to oczywiste ze 5S będzie miał nowy procesor, obudowa na 99,9% zostanie ta sama w końcu. A jak by była nowa obudowa i nowy procesor to juz na 500% kupisz(my) nowego :-D

  • DRIZTEST

    a co z IOS7 już jest „KUL”?