Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

FitBit Flex jest lepszy od Jawbone Up →

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Matthew Honan:

Finally, the sleep tracking stuff is also quite good. When you go to bed at night, you either tap the device five times, or hit a button in the app to tell it you are going to sleep (and again when you wake). If you forget, you can manually input the hours that you slept. Either way, it will look at your movements to report back with how well you slept during the night. It also has a vibrating alarm to wake you, which is really great.

To jest świetny przykład recenzji, która zupełnie omija niuanse, które mogą zmienić decyzję o zakupie. W najbliższym iMagazine będziecie mogli przeczytać dlaczego tak nie uważam i dlaczego Jawbone jest lepszym wyborem dla mnie. Ostateczna decyzja jednak będzie zależała od Waszych potrzeb — mam nadzieję, że ta szczegółowość pomoże.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • PiTi

  Jawbone jest lepszy bo…. masz ? :-) A tak serio to z chęcią przeczytam dlaczego jest lepszy bo właśnie mam dylemat co kupić. Pozdr.

 • Właśnie nie. :) W recenzji jest wszystko.

 • Marcin Dmochowski

  Ale jeśli „to” zmienią (a może wystarczyć nowy soft) to będzie lepszy, bo wygodniejszy jest dla kogoś kto dużo pisze ;)
  Inna sprawa, że recka faktycznie zręcznie omija niewygodny temat.

 • Maciek

  Dla malo odwaznych podziele sie doswiadczeniem odnosnie UPa. Mianowicie moj UP bez uszczerbku przetrwal tydzien plywania na desce w morzu, kapieli i skokow do basenu :) Jedyna wada jaka wyszla w tym momencie to fakt ze nakremowana reka + woda powoduja ze 2 razy puls mi podskoczyl i szukalem opaski wkolo bo sie zeslizgnela !

 • Wow.

 • Marcin Maksym

  mogę prosić o link do recenzji ?
  znajduję tylko video-podsumowanie :)

 • Będzie w najnowszym numerze iMagazine. Magazyn znajdziesz w app store lub możesz się zapisać do newslettera i wtedy otrzymasz na maila linka. Szczegóły na stronie http://imagazine.pl