Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Windows Phone w Polsce sprzedaje się lepiej niż iPhone →

· Wojtek Pietrusiewicz · 8 komentarzy

Alex Wilhelm:

TNW was initially informed of two, Russia and India, and was working to secure the other five. The New York Times beat us to the punch however, and secured the list: “Argentina, India, Poland, Russia, South Africa and Ukraine.” That’s only six, you’ll note. The seventh isn’t a country per se, but is instead “a group of smaller countries, including Croatia.”

Nie ujmując nic Windows Phone, ale to chyba źle świadczy o naszej sile nabywczej?

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • MarioFraszczak

  Jak operatorzy wciskają Lumie komu popadnie to nie ma sie co dziwić . W Plusie wcisnęli mojemu 66 letniemu teściowi który telefon tylko do dzwonienia używa

 • Moim zdaniem raczej źle świadczy o cenach iPhone’a w naszym kraju, zwłaszcza u operatorów.

 • iOS ogólnie u nas ma dość mizerne wyniki, z uwagi na to, że zarabiamy mniej, więc mamy drożej (to przecież logiczne). Nokia kosi Apple’a tanimi a bardzo dobrymi smartfonami. W cywilizowanych krajach iPhone jest dużo bardziej opłacalny niż u nas, stąd wyniki…

 • Dlaczego źle? Nie oszukujmy się – nie jesteśmy najbogatszym społeczeństwem na świecie. Drugie miejsce też nam nie przypada. Sprzęty z Windows Phone są tanie, szczególnie u operatorów a mają wszystko, czego potrzeba 90% użytkowników. Powiedziałbym nawet, że oferują dużo więcej ponad te wymagania. Do tego jeszcze marka – Nokia. Lubimy przywiązywać się do nazwy, dlatego u nas królują Nokie i Samsungi. Powoli to się zmienia, iPhone’y i HTC stają się z każdym dniem popularniejsze. Poza tym, skoro należymy do czołówki sprzedaży WP, jest szansa że Microsoft skoncentruje się na naszym rynku i zacznie nas brać na poważnie.

 • To ostatnie to żart prawda? :-D

 • Jak Ty mnie dobrze znasz. ;-)

 • Źle świadczy o naszych zarobkach raczej.

 • Simarillion

  Czy nie uważasz, że ten tytuł jest odrobine bez sensu?”
  Jakie to porównanie?
  Przecież Windows Phone to system operacyjny, na którym pracuje wiele różnych telefonów, natomiast iPhone to konkretna maszyna.
  A że telefony z Windows Phone w Polsce (i wszędzie na świecie, poza USA) sprzedają się lepiej niż te z iOS to chyba nikogo nie dziwi?