Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Premiera zwiastunu StarCraft II: Heart of the Swarm dzisiaj o 21:00 →

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Nadchodzi zemsta! Premiera StarCraft II: Heart of the Swarm już wkrótce, a Blizzard Entertainment® już nie może się doczekać, by pokazać nowy zwiastun pt. „Zemsta”. Film zostanie zademonstrowany podczas specjalnego wydarzenia online w serwisie TwitchTV, którego plan jest następujący:

– Światowa premiera zwiastuna Heart of the Swarm pt. „Zemsta”
– Dyskusja o Heart of the Swarm i tworzeniu „Zemsty” z twórcami z Blizzarda
– Ekskluzywny mecz pokazowy w Heart of the Swarm z gwiazdorskim komentarzem w wykonaniu Johna „TotalBiscuit” Baina i Shauna „dApollo” Clarka.

Widzowie mogą wziąć udział w panelu dyskusyjnym zadając pytania przez Twitter lub Vine przy użyciu hashtagu #Vengeance. Oglądaj wydarzenie na kanale www.twitch.tv/starcraft już dzisiaj, we wtorek 26 lutego, o 21:00 czasu polskiego.

– Zespół StarCraft II

Nic dodać, nic ująć.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • No to czekamy. ;)

  • MarioFraszczak

    Blizzard doświadcza po raz pierwszy od początku swojej działalności totalnej fali krytyki. Najpierw kontrowersyjna decyzja z podzieleniem S2 na 3 części , a potem niedorobiony do dziś Diablo 3. Mit idealnego developera upadł i ciekawi mnie jak poprawią swoją reputacje … Mają już zapowiedzianą chyba 6 lat temu gre o roboczym tytule Project TITAN , może będzie to lepszy twór … Blizzcon 2013 na pewno będzie wiec może ….
    A na marginesie, zawsze wolałem Warcrafta od Starcrafta :)