Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Lex Friedman o Mophie Juice Pack Helium →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Lex Friedman:

The Helium packs 1500 milliamp hours (mAh), which matches the capacity of the Juice Pack Air. In practical terms, this means that the Helium can’t fully charge an iPhone 5’s battery from empty, but in my testing the Helium can get awfully close: If my iPhone displays the (too-familiar) 10-percent battery warning, the Juice Pack Helium can push the phone’s battery back up to over 90 percent charged. Mophie says to expect an additional six hours of 3G or LTE use for calls and data, or up to seven hours of additional Wi-Fi usage. The company also says it takes two to three hours to fully charge the Helium’s battery, and that matched with my experience.

Miałem w życiu w sumie trzy różne produkty Mophie na własność i muszę powiedzieć, że nie widzę obecnie żadnego sensownego rywala. Jeśli brakuje Wam prądu w codziennym życiu lub, co ma większy sens, podczas nietypowych wyjazdów, to warto się zainteresować.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Tom Piotrowski

    Używam Helium z iPhone 5 od tygodnia. W sumie „doświadczenie” identyczne do Mophie Juice Packs dla iPhone 4 /4S aczkolwiek wydaje się ze Mophie tym razem trochę przegięlo ograniczajac pojemnosc do 1,500mAh. W Heliom brakuje tej „odrobiny” aby doladowac iPhone 5 w 100%. Wlasnie przeczytalem ze ukazal sie Mophie Juice Pack Air dla iPhone 5 ktory ma 1,700 mAh i to jest wlasnie to co brakuje aby doladowac telefon do konca. Jezeli jeszcze nie kupiliscie, to radze poczekac 2-3 tygodnie na to bardziej pojemne urzadzenie.

  • Maciej Czechowski
  • Czy Mophie ci się nie „otwieram” sam. Kolega ma i zatrzask dwóch części „soczka” jest dość delikatny. Wyciągając z ciasnych spodni można zachaczyć i rozebrać urządzenie wyrzucając telefon z kieszeni na glebę.

  • Nigdy tak nie miałem w 4 ani 4S a zawsze w spodniach leżał.