Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Avenue – zapowiedź nowego klienta Twittera

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Wczoraj na Twitterze zauważyłem retweet czegoś co może okazać się czwartym w mojej kolekcji klientem Twittera. Oczywiście korzystam tylko z jednego, ale nie zmienia to faktu, że uwielbiam dobrze zaprojektowaną aplikację do tego serwisu i mam od nich bardzo wysokie wymagania. To co mnie przyciągnęło w Avenue to jego design.

AvenueApp Twitter Client Mockup 03

Program jest tworzony przez niejakiego Maxa, którego znajdziecie śledząc @AvenueApp na Twitterze. Strony internetowa dopiero powstaje, a developer prosi o sporo feedbacku. To świadczy o kilku rzeczach, w tym, że to sam początek tego programu oraz że developer zbiera uwagi i potrzeby potencjalnych klientów. Martwi mnie to trochę, bo może potencjalnie sugerować, że sam nie ma świeżych pomysłów poza samym designem.

Potencjalnym developerom, niezależnie od platformy, podpowiem co jest dla mnie najważniejsze: obecność na każdej platformie (albo przynajmniej iPhone, iPad, OS X i Android), synchronizacja timeline’u pomiędzy klientami (Tweet Marker, iCloud lub własna chmura), wsparcie dla streamingu feedu Twittera oraz powiadomienia push.

AvenueApp Twitter Client Mockup 01Avenue zapowiada się w każdym razie na pięknego klienta, kolejnego dla iOS. Jest trochę podobny do nowego Twitterrific oraz Twittelator Neue, z tą różnicą, że jest jeszcze bardziej minimalistyzczny. Cóż – czekam z niecierpliwością.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.