Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Sprzedaż serii Galaxy S przekroczyła 100 milionów sztuk →

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Jon Russell:

Samsung is celebrating a significant milestone today after its Galaxy S range of smartphones passed 100 million channel sales worldwide. That landmark has been reached thanks in no small measure to the Galaxy S3 — its latest flagship smartphone — which has reached 41 million channel sales, after selling 11 million units over the past two months.

Sprzedaż całej serii Galaxy S przekroczyła 100 milionów sztuk, czyli zbliża się do 1/31 całkowitej sprzedaży iPhone’ów. Kompletnie tego nie rozumiem osobiście, chyba że Ci wszyscy użytkownicy instalują na nich CM10 albo coś podobnego.

 1. Przepraszam – dosyć istotny dodatek został zjedzony. iPhone’ów sprzedało się około 300 milionów.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • mef

  „Sprzedaż całej serii Galaxy S przekroczyła 100 milionów sztuk, czyli zbliża się do 1/3 została zjedzona całkowitej sprzedaży iPhone’ów. Kompletnie tego nie rozumiem osobiście, chyba że Ci wszyscy użytkownicy instalują na nich CM10 albo coś podobnego.”

  A ja muszę przyznać, że kompletnie nie rozumiem tego zdania ;-). Mogę sie oczywiście domyślać o co Ci Wojtek chodziło, ale nie jest ona zbyt logicznie napisana. Bywało lepiej ;-).

 • Pieprzony WP. Już powinno być OK.

 • mef

  Teraz zdecydowanie lepiej ;).
  Drugie zdanie wydaje się być jednak skrótem myślowym. Nie rozumiesz kupowania Samsungów z TouchWizem i ich niezbyt stabilnym softem? Tak bym to rozumiał (bo sam mam takie odczucia co do telefonów Samsunga), ale nie jest to jednoznacznie napisane. Tutaj pytam tylko informacyjnie, nie czepiam się ;)

 • Oj to długi temat. Kiedyś go poruszę w szerszej formie. :-)

 • Marucins

  Galaxy S pojawił się później niż iPhone. W sumie nie każdy lubi Samsunga i część osób bierze HTC czy Sony. Pomijając fakt że nie tylko JEDNYM modelem Samsung żyje.
  W rezerwacie Apple nie ma zbytniego wyboru :)