Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPad 4 o pojemności 128 GB →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Mark Gurman:

We’ve gotten word from sources that Apple is preparing to release (in some fashion) a single, additional iPad model. This would be a new SKU for the current fourth-generation iPad with Retina display line. At this point, we do not have pricing information, so it is definitely difficult to pinpoint exactly what this new iPad model is.

Jeśli ten przeciek numerów SKU okaże się prawdziwy to będziemy mieli 128 GB wersję iPada z ekranem Retina (czwartej generacji), który ma być dostępny w obu kolorach oraz w obu wersjach – Wi-Fi i 4G. To może dodatkowo wskazywać na dwie rzeczy: iPad 5, zgodnie z poprzednimi przeciekami będzie dopiero na jesieni lub, że „Apple staje się nieprzewidywalne.” Obstawiam to pierwsze.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • W iOS 6.1 beta 5 włączona została obsługa urządzeń z 128GB

  • Dokładnie. Ładnie zgrały się te dwa newsy.

  • SSebastian

    Czyli iPad 4 facelifting. Ciekawe. iPad 5 może przynieść naprawdę spore zmiany. Ja jednak bardziej niż na kolejne generacje iPada czekam na większą możliwość wykorzystania obecnych modeli, czyli czekam na duże zmiany w IOS 7.

  • Marcin Dmochowski

    Ciekawe, czy wprowadzając 128, zastąpią model 16 (dzięki czemu 32 i 64 potanieją) czy wprowadzą kolejny model w wyższej cenie. Wygląda na to, że na wiosnę możemy dostać iPad 4 128GB, a na jesień iPad 5.