Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nadgryzieni w RCS2 – Tydzień technologii – 05 – MacBooki

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Witamy w specjalnej edycji Nadgryzionych w RCS2 – Tydzień technologii. Ta specjalna seria podcastów jest przygotowana specjalnie dla osób początkujących, nie znających lub słabo orientujących się w szczegółach dotyczących produktów Apple, ich ekosystemu, oprogramowania oraz wszelkich innych powiązanych i konkurencyjnych technologii. Powstała oczywiście dzięki współpracy z krakowskim resellerem Apple – firmie RCS Systemy Komputerowe. Przy okazji zapraszamy do odwiedzenia ich sklepu internetowego tutaj – nic Was to nie kosztuje, a nam będzie w przyszłości łatwiej organizować takie przedsięwzięcia.

Największą niespodzianką jest oczywiście móżliwość wzięcia udziału w konkursie RCS2, w którym do wygrania jest iPad wraz z piórkiem Wacom Bamboo Stylus.

Dzisiaj zapraszamy do omówienia najbardziej popularnej serii tradycyjnych komputerów obecnie sprzedawanych przez Apple – robimy przegląd wszystkich MacBooków i przybliżamy Wam nasze upodobania i sugerujemy dlaczego oraz nad którymi modelami warto się zastanowić.

W tym odcinku udział wzięli:

Linki do poszczególnych tematów znajdziecie podczas odsłuchu samego podcastu. Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Subskrypcja

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda. Osoby bez dostępu do iTunes zapraszam do dodania nas za pomocą kanału RSS.

Partnerzy

Zapraszamy do odsłuchu

[powerpress]

Nie działa Ci player powyżej? Wywal cache z przeglądarki i odśwież stronę lub ją zrestartuj (przeglądarkę, nie stronę).

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Pingback: Nadgryzieni w RCS2 – Tydzień technologii – 05 – MacBooki | iMagazine()

 • BGN

  No właśnie, ciekawa sprawa. Czy w każdym sprzęcie o nazwie ‘Pro’ powinno być to co zauważa Norbert: samodzielna rozbudowa RAM czy też w ogóle możliwość takowej.
  Niestety z tą wydajnością jest problem, tak jak mówicie. Nie narzekam bo Retinie naprawdę można wiele wybaczyć ;) Ale sam swojego RMBP 15″ będę po nowym roku wysyłał do serwisu więc lojalnie ostrzegam.

 • Duchy?

 • BGN

  Duchy, martwe pixele, nie przechodzi Extended Apple hardware test. Sporo tego trochę :|

 • Współczuje.