Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Idealny system zarządzania zadaniami →

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Bartosz Romanowski:

Ponieważ trudno w 140 znakach przedstawić kompletne wymagania dotyczące takiego systemu, postanowiłem, że zrobię to w nieco dłuższej formie, wraz z wyjaśnieniem dlaczego i do czego potrzebuję danej funkcji. Spędziłem (a raczej zmarnowałem) całą masę czasu na szukanie i testowanie tego typu narzędzi i nie sądzę, aby ktokolwiek był mi w stanie podrzucić coś, czego jeszcze nie widziałem i co spełnia większość moich wymagań (bo na spełnienie wszystkich w ogóle nie liczę). Być może jednak znajdzie się ktoś, kto coś takiego zbuduje – będzie miał w mojej osobie swojego pierwszego klienta. ;) A jeśli nie, to może kiedyś znajdę trochę czasu i sam stworzę tego typu narzędzie.

Ogólnie rzecz ujmując, potrzebuję systemu zarządzania zadaniami do wykonania, ale nieco bardziej rozbudowanego. Mam ściśle sprecyzowane wymagania, które ująłem w kilku punktach.

Warto zerknąć na potrzeby Bartka jeśli sami szukacie podobnych rozwiązań.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Jira?;-)

  • Bez żartów. ;)

  • To nie był aż taki kiepski żart… Powiedziałbym coś więcej ale nie za bardzo mogę. Ogarniam dziesiątki zadań tygodniowo, jest możliwość raportowania czasu, wyznaczania sobie czasu na zadania, tworzenie subtasków, tagowanie zadań, tworzenia raportów… ;-)

  • Jak już napisałem u siebie, wadami są: za dużo zbędnych funkcji i konieczność dokupienia czegoś do notatek przy projektach (np. Confluence).

  • Wiem, wiem, czytałem ;-)


    Sebastian Samulczyk
    Sent with Sparrow (http://www.sparrowmailapp.com/?sig)